Komode dhe Vitrine

Shitet nga: Nysret 17 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
shiten komodat dhe nje vitrine te paraqitura ne foto cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim