Komode per enë

Shitet nga: Sabri 17 Tet 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Kualitet i larte , 100% dru , eshte ne gjendje shume te mire dhe çmim tejet te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim