Mobilje

Shitet nga: Ardi 28 Mar 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Perdoren per lokale per shitjen e rrobav ose per lokale te aparatav fotografik veshmbathjeve ka cilesi te madhe fotot jan se si montohen nlokal raftet dhe interieri i lokalit duket terheqes dhe shum i bukur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim