Orman + tavoline per PC dhe TV dhe tavoline dhome

Shitet nga: Shaip 02 Maj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes 1 orman shume te madh, ne foton e pare shihen vetem 2 ormana + 2 shtesa permbi, por kemi edhe 1 pjese te pa perdorur qe gjendet ne foton e 2te. Pra jane 3 ormana dhe 3 shtesa qe jane permbi to (siq shihen ne foto). Poashtu 1 tavoline per kompjuter the TV, dhe nje tavoline ndeje. Te gjitha keto qe u permenden hyn ne qmimin 215 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim