Orman dhe Vitrin telivisori

Shitet nga: besnik 12 Mar 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes Ormanin dhe vitrinen per televizor
ne gjendje shum te mir, te mirmbajtura dhe te ruajtura po thujse te reja .
Qmimi per te dyat eshte 180 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim