Orman

Shitet nga: Ylli hasani 07 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Ne gjendje te mir nuk eshte I perdorur shum material I qendrushum dhe pereshatshum per perdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim