Ormana Dollapa dhe Rafte

Shitet nga: Besim P. 01 Pri 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes Ormana, Dollapa dhe rafte per dhoma te femijeve
Per Vajza dhe per djem!
Çmimi i Diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim