Ormani i kepuceve

Shitet nga: Prishtina 25 Nën 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shitet Ormani i këpucëve me gjatësi 2metra dhe gjërësi 86cm , në gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim