Paradhome

Shitet nga: Blendi 15 Pri 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Dollap per rroba, Rafte dhe dollap per veshmbathje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim