RAFT PER LIBRA 40 EURO

Shitet nga: Dreni 20 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
gjeresia e dollapit eshte 1.10cm dhe gjatesia 75cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim