RREGALLIN ANTIK

Shitet nga: LULI 04 Mar 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
SHES REGALLIN ANTIK,I PERSHTATSHEM PER TV DHE PER DHOMA TE VOGLA KRYWESISHT PER STUDENT ,SHUME I RUAJTEN QMIMI 50 EURO, INFOT NE TEL 044 168 734 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim