Raft +komod copa -35-euro shiqo fotot --

Shitet nga: raft+komod copa-35-euro 02 Krr 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
shes raft dhe komod te perdorun por i mir qmimi vetem -35-euro per ma shum tel -049-149-334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim