Raft per butik

Shitet nga: Gzim Lleshdedaj 16 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Raft per butik
ne gjendje shum te mir dhe i pershtatshem
punim dore i punuar nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim