Raft per butik

Shitet nga: Gzim Lleshdeaj 16 Shk 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Raft per butik i ri dhe shum i pershtatshem
i punauar nga druri punim dore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim