Raft per mbajtjen e verave

Shitet nga: Kujtim Mehija 19 Dhj 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Rafti eshte ne gjendje te rregullt, mund te perdoret per mbajtjen e verave dhe pjeseve tjera qe nevojiten per restorant.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim