Rafta/Rafte dhe Frigorifera/Friza Bazen me ngrim..

Shitet nga: AB concept 23 Pri 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shesim dhe instalojme:

Rafta dhe Frigorifera/Friza Bazen me ngrimje te thelle.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim