Rafta Rafte dhe Frigorifera Friza Bazen me ngrim

Shitet nga: AB concept 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shesim dhe instalojme:

Rafta dhe Frigorifera/Friza Bazen me ngrimje te thelle.

Te Reja dhe te Perdorura, te gjitha me Garancion!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim