Rafta Rafte dhe Frigorifera Friza

Shitet nga: AB concept 13 Mar 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Bejme projektimin shitjen dhe montimin e Rafteve dhe te gjitha pjeseve percjellese per marketa, butiqe, depo te ndryshme (te gjitha llojet e dyqaneve).

Njeherit jemi te specializuar edhe ne projektimin shitjen dhe instalimin e Frigoriferave, dhomave te Ftohjes dhe paisjeve tjera ftohese per marketa, embeltore, restaurante, mishtore..etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim