Rafta(inventar)

Shitet nga: Anka Raf-Mercan Raf 29 Gsh 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Bejme projektimin dhe montimin e supermarketeve,butikave,teknik te bardhe etj. me cmime shume te volitshme me dy pika te shitjes ne Vranjevc(kodra e trimave) si dhe me pi kte re ne Fushe Kosove.
JU MIRPRESIM!
Me respekt "Mercan Raf"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim