Rafta per Barnatore

Shitet nga: valmir 19 Shk 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Rafta per Barnatore dhe receptura esht e qmontuar ama nuk është ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim