Rafta

Shitet nga: Nderim Krasniqi 06 Nën 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten rafte ,varese, per butik dhe tri kuklla reklamuese me qmime shume te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim