Rafta

Shitet nga: Fisi 21 Pri 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten 12 rafta dhe 1 tavoline.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim