Rafte

Shitet nga: Anila 19 Tet 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shitet shtandi dhe faftet,ne gjendje shume te mire ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim