Rafte arke fiskale kryq per BARNATORE

Shitet nga: dimal 05 Shk 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
6 rafte dhe 4 tavolina (per receptur). 500€
+
1kryq i paperdorur (180×180) dhe eshte me telekomandues150€

Akra fiskale eshe mbi 1000artikuj 250€

Artikujt e lartpermendur shiten edhe veqmas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim