Rafte dhe shank

Shitet nga: Anila 19 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten raftet dhe shanku, ne gjendje shume te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim