Rafte per market

Shitet nga: burim 12 Nën 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
4 rafte te murit 3 rafte te mesit dhe 2 rafte per pem dhe perime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim