Rafte të Ndryshme

Shitet nga: Denis 05 Jan 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shitën raftet dhe tavolina e punës të reja .

Dimensionet

Sasia x Gjërsia x Gjatësia x Mbrendësia


2 x 160 x 200 x 35
1 x 155 x 200 x 35

Tavolina e punës

1 x 130 x 70 x 70

Mundëni edhe në Viber prej orës 10.00 - 18.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim