Rafte te pershtatshme per qerdhe

Shitet nga: enver 18 Dhj 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shesim 3 ormana me nga 10 rafte te pershtatshme per qerdhe. Shesim edhe 6 krevat per femij te drunit shum te fort dhe te pershtatshem.
Raftat nga 65e
Krevatet nga 55e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim