Rafte

Shitet nga: sylejman 13 Nën 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
rafte te drurit dhe te hekurit me shumice
cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim