Raftet

Shitet nga: Faton 20 Pri 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten raftet e punuara nga iverica si dhe raftet e xhamit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim