Regall, dollapa, fjoka, xhamllek

Shitet nga: Taulant 22 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shitet regalli, me fjoka, dollapa dhe xhamllek. Regalli i ka disa vjet dhe tregon gjurmet e veta... por mund te shfrytezohet ende per roba, mbulesa, nderresa etj etj. Kush eshte i interesuar mund te lajmerohet dhe ta shoh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim