Regall

Shitet nga: Mendim 14 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes regallin me shume hapesire per veshmbathje, si dhe rafte per televizion, libra, apo ckado te ngjajshme. Dimenzionet: gjatesia 210cm, gjeresia 320 cm, si dhe thellesia 55 cm. Cmimi 120 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim