Rregall

Shitet nga: X 15 Pri 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shume pak te perdorura dhe ne gjendje te rregullte ne te gjitha raftet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim