Shank per kafiteri

Shitet nga: Kujtim Mehija 19 Dhj 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shanku eshte nga druri dhe mermeri, dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim