Shes Raftet per lokal

Shitet nga: Enver 24 Shk 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Sher rafte per lokal te mbetura nga lokali im.

Raftat jane te ruajtur mire dhe jane montues dhe cmontues.

Raftat shiten me cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim