Shes Regallin(Ormanin)

Shitet nga: Arbeni 30 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR   290 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Ormani eshte me dimensione 3.3X2.1ne gjendje shume te mire dhe pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim