Shiten keto orendi shtepiake

Shitet nga: Privat 24 Pri 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten keto orendi shtepiake te cilat janë kualitet shume i mire dhe shiten me nje cmim shume te arsyeshem. Shiten komplet si dhe ndaras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim