Shitet inventari per butik..

Shitet nga: Xx 12 Pri 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Inventari(raftat) per butik, jane te perdoruna vetem 7 muaj dhe jane ne gjendje tmire.
Qmimi berjes ka kushtu 4500€ tash shiten per 1500€.
Ne ket qmim perfshihet edhe ndriqimi i cili ka kushtu 1000€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim