Shitet komodina, fotele dhe termo

Shitet nga: Shiten 24 Mar 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten keto mobilje , komodina, fotele dhe termo 3 , jane shume te ruajtura dhe te perdorshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim