Shtand, Rafte, Dollapa

Shitet nga: Taulant 19 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes shtandin i cili eshte perdorur vetem disa muaj per biznes te vogel (shitje te vazove).
Shtandi eshte ne gjendje shume te mire, nuk eshte i ekspozuar, dhe gjendet i paluar ne depo.
Kushdo qe eshte i interesuar mund te vij dhe ta shoh. Depo ndodhet ne lagjen Mati drejtimi per Zllatar.
Cmimi mund te negociohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim