Tavolina, komoda, vitrina me porosi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Zdrukthtaria "Valoni" 21 Jan 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Punoj tavolina,komoda,vitrina,rafta te ndryshem nga druri ,iverica dhe mediapani sipas porosise.Ju ofrojme cmime te volitshme,kualitet te garantuar bazuar ne pervojen 30 vjecare.Gjendemi ne Fushe Kosove.Mirepresim klientet nga tere Kosova.Transporti falas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim