Vitrin me dollapa

Shitet nga: Kushtrim berisha 31 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shesim vitrinen me 4dollapa dhe secili me der te veqant vitrina eshte 1.5m e lart si dhe 1m e gjere shum e rujtme dhe e qendrushme e punuar special.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim