Vitrina dhe Rafte per Barnatore

Shitet nga: Barnatore 03 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes komplet Vitrinat dhe Raftet per Barnatore. Jane pak te perdorura.

Kontaktoni ne numrin 044-970-373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim