Vitrina me drita

Shitet nga: Afrim 15 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
vitrina 700 euro 2 copa ,400 ni vitrin, jan me drita dhe njani eshte me rrota tjetri mshtetet ne mur me pasqyre, ma shum thirr 044175525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim