inventar kuklla

Shitet nga: nderim 01 Dhj 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes nje kukell mashkull 70€ dhe 12 kuklla te vogla ka 2€ si dhe nje tavoline xhamit 75€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim