rafta per butik

Shitet nga: nderimi 17 Nën 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes raftet per butik si dhe kuklla qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim