rafta

Shitet nga: nderim 16 Nën 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes rafta per butik, per 2 butika kemi rafta si dhe 3 kuklla te mashkujve model te ri si dhe ni kukell pak ma model i vjeter jo i bardh dhe me koke asht ky. Qmimi me marveshje gjindemi ne prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim