rafte per dyqan dhe super markete

Shitet nga: sami 17 Sht 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
shiten raftet per dyqane te pershtatshme dhe te rujtne shum po thuajse te reja shitenomplet qmimi i volitshem dhe i diskutueshem raftet gjenden ne prishtin matiqan nr.kont. 049651649 dhe kontakt tjeter 044672876.. gjithashtu edhe ne viber +37744590321tag trafika rafte inventar per supermarket per dyqane mobile dekorime

tag tag
golf 4 golf 5
bmw mercedes merrjep vetura banesa mobile inventar prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim