rafte te ndryshme

Shitet nga: Shkelzen 19 Jan 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
shes frigoriferin mbajtesen e gjerave dhe te pemeve me qmimin 600 euro per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim