shes frigorifer mbajtese te gjerave dhe pemeve

Shitet nga: Shkelzen 13 Shk 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
shes frigorifer mbajtese te gjerave dhe pemeve me qmimin 600 euro per me shum na kontaktoni ne numrin 045549506
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim